Ruch Bojanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 11
ogółem: 12 851

statystyki szczegółowe

Kalendarium

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

30

06-2018

sobota

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  Grom Czeluścin Wielkopolanka Szelejewo 17:00
13  Kormoran Święciechowa Luks Stare Bojanowo 17:00
13  Rolgos Sowiny Sokół Chwałkowo 17:00
13  Korona Piaski Ruch Bojanowo 17:00
13  Lew Pogorzela KS Ludwinowo 17:00
13  MasRol Spławie Pelikan Dębno Polskie 17:00
13  Orzeł Lipno Awdaniec Pakosław 17:00
12  Pelikan Dębno Polskie Orzeł Lipno 17:00
12  KS Ludwinowo MasRol Spławie 17:00
12  Ruch Bojanowo Lew Pogorzela 17:00
12  Sokół Chwałkowo Korona Piaski 17:00
12  Luks Stare Bojanowo Rolgos Sowiny 17:00
12  Wielkopolanka Szelejewo Kormoran Święciechowa 17:00
12  Awdaniec Pakosław Grom Czeluścin 17:00
11  Kormoran Święciechowa Grom Czeluścin 17:00
11  Rolgos Sowiny Wielkopolanka Szelejewo 17:00
11  Korona Piaski Luks Stare Bojanowo 17:00
11  Lew Pogorzela Sokół Chwałkowo 17:00
11  MasRol Spławie Ruch Bojanowo 17:00
11  Orzeł Lipno KS Ludwinowo 17:00
11  Pelikan Dębno Polskie Awdaniec Pakosław 17:00
10  KS Ludwinowo Pelikan Dębno Polskie 17:00
10  Ruch Bojanowo Orzeł Lipno 17:00
10  Sokół Chwałkowo MasRol Spławie 17:00
10  Luks Stare Bojanowo Lew Pogorzela 17:00
10  Wielkopolanka Szelejewo Korona Piaski 17:00
10  Grom Czeluścin Rolgos Sowiny 17:00
10  Awdaniec Pakosław Kormoran Święciechowa 17:00
Rolgos Sowiny Kormoran Święciechowa 17:00
Korona Piaski Grom Czeluścin 17:00
Lew Pogorzela Wielkopolanka Szelejewo 17:00
MasRol Spławie Luks Stare Bojanowo 17:00
Orzeł Lipno Sokół Chwałkowo 17:00
Pelikan Dębno Polskie Ruch Bojanowo 17:00
KS Ludwinowo Awdaniec Pakosław 17:00
Ruch Bojanowo KS Ludwinowo 17:00
Sokół Chwałkowo Pelikan Dębno Polskie 17:00
Luks Stare Bojanowo Orzeł Lipno 17:00
Wielkopolanka Szelejewo MasRol Spławie 17:00
Grom Czeluścin Lew Pogorzela 17:00
Kormoran Święciechowa Korona Piaski 17:00
Awdaniec Pakosław Rolgos Sowiny 17:00
Korona Piaski Rolgos Sowiny 17:00
Lew Pogorzela Kormoran Święciechowa 17:00
MasRol Spławie Grom Czeluścin 17:00
Orzeł Lipno Wielkopolanka Szelejewo 17:00
Pelikan Dębno Polskie Luks Stare Bojanowo 17:00
KS Ludwinowo Sokół Chwałkowo 17:00
Ruch Bojanowo Awdaniec Pakosław 17:00
Sokół Chwałkowo Ruch Bojanowo 17:00
Luks Stare Bojanowo KS Ludwinowo 17:00
Wielkopolanka Szelejewo Pelikan Dębno Polskie 17:00
Grom Czeluścin Orzeł Lipno 17:00
Kormoran Święciechowa MasRol Spławie 17:00
Rolgos Sowiny Lew Pogorzela 17:00
Awdaniec Pakosław Korona Piaski 17:00
Lew Pogorzela Korona Piaski 17:00
MasRol Spławie Rolgos Sowiny 17:00
Orzeł Lipno Kormoran Święciechowa 17:00
Pelikan Dębno Polskie Grom Czeluścin 17:00
KS Ludwinowo Wielkopolanka Szelejewo 17:00
Ruch Bojanowo Luks Stare Bojanowo 17:00
Sokół Chwałkowo Awdaniec Pakosław 17:00
Luks Stare Bojanowo Sokół Chwałkowo 17:00
Wielkopolanka Szelejewo Ruch Bojanowo 17:00
Grom Czeluścin KS Ludwinowo 17:00
Kormoran Święciechowa Pelikan Dębno Polskie 17:00
Rolgos Sowiny Orzeł Lipno 17:00
Korona Piaski MasRol Spławie 17:00
Awdaniec Pakosław Lew Pogorzela 17:00
MasRol Spławie Lew Pogorzela 17:00
Orzeł Lipno Korona Piaski 17:00
Pelikan Dębno Polskie Rolgos Sowiny 17:00
KS Ludwinowo Kormoran Święciechowa 17:00
Ruch Bojanowo Grom Czeluścin 17:00
Sokół Chwałkowo Wielkopolanka Szelejewo 17:00
Luks Stare Bojanowo Awdaniec Pakosław 17:00
2012-08-26 Wielkopolanka Szelejewo Luks Stare Bojanowo 17:00
2012-08-26 Grom Czeluścin Sokół Chwałkowo 17:00
2012-08-25 Rolgos Sowiny KS Ludwinowo 17:00
2012-08-25 Korona Piaski Pelikan Dębno Polskie 17:00
2012-08-25 Lew Pogorzela Orzeł Lipno 17:00
2012-08-25 Awdaniec Pakosław MasRol Spławie 17:00
Kormoran Święciechowa Ruch Bojanowo 17:00
2012-08-19 Orzeł Lipno MasRol Spławie 17:00
2012-08-19 Pelikan Dębno Polskie Lew Pogorzela 17:00
2012-08-19 KS Ludwinowo Korona Piaski 17:00
2012-08-18 Sokół Chwałkowo Kormoran Święciechowa 17:00
2012-08-18 Luks Stare Bojanowo Grom Czeluścin 17:00
2012-08-18 Wielkopolanka Szelejewo Awdaniec Pakosław 17:00
Ruch Bojanowo Rolgos Sowiny 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-07-29 Orzeł Korzeńsko Ruch Bojanowo 16:00

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Wielkopolanka Szelejewo - Awdaniec Pakosław
Luks Stare Bojanowo - Grom Czeluścin
Sokół Chwałkowo - Kormoran Święciechowa
Ruch Bojanowo - Rolgos Sowiny
KS Ludwinowo - Korona Piaski
Pelikan Dębno Polskie - Lew Pogorzela
Orzeł Lipno - MasRol Spławie

Wyniki

Mecze sparingowe
Orzeł Korzeńsko Ruch Bojanowo

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.